+38 (061) 228-11-66
+38 (067) 631-80-42
+38 (050) 852-80-91
Рус Укр

І ось нарешті: уже з 1 липня ви зможете відпочивати на улюблених турецьких курортах!

І ось нарешті: уже з 1 липня ви зможете відпочивати на улюблених турецьких курортах!
0
Прислухайтеся, як гупає серденько, що скучило за морем:
«Ту-реч-чи-на, Ту-реч-чи-на…».
І ось нарешті: уже з 1 липня ви зможете відпочивати на улюблених турецьких курортах! Країна готова приймати гостей з України без тестування та проходження самоізоляції/обсервації.
Якщо за період нудного Дня Бабака ви вже трохи забули про те, що таке Туреччина, нагадаємо. Це тиждень щастя all inclusive з пальмами, усмішками і лагідним чистим морем.
А тепер розкажемо все, що вам потрібно знати для мандрівки до Туреччини.
128313;Чи є особливі умови бронювання
Цього сезону ми пропонуємо спеціальні умови бронювання на відпочинок у липні. Пакетний тур можна оплатити у повному обсязі за 7 днів до вильоту, при цьому перший платіж складає 0%. Анулювати мандрівку без штрафів також можна за 7 днів до вильоту.
128313;Чи потрібна самоізоляція після повернення
Після повернення додому ні самоізоляція, ні обсервація не потрібні
.
128313;Які нововведення в аеропорту
В аеропорту прибуття вам виміряють температуру. У разі виявлення підвищеної, треба буде здати тест на Covid-19. Це безкоштовно.
128313;Що буде у випадку захворювання
Якщо хвороба підтвердиться, лікування покриє поліс медичного страхування, що входить до туристичного пакету. Трансфер і квиток додому треба буде придбати власним коштом.
128313;Чи треба заповнювати якусь форму
Під час проходження паспортного контролю потрібно заповнити інформаційну анкету. Вона буде серед пакету документів, який надає туроператор.
128313;Чи зміниться щось у трансферах
Під час трансферів вам обов’язково треба бути у масці. Обмежень щодо завантаженості автобусів наразі немає. Однак під час тривалих трансферів впроваджені зупинки кожні 30-40 хвилин для провітрювання. Дезінфекція обов’язкова після кожного трансферу.
128313;Чи остаточна ця інформація
Закликаємо вас під час придбання пакетного туру та щонайменше за тиждень до вильоту уточнювати у свого турагента актуальну інформацію. Особливо щодо вимог та умов перебування у країні відпочинку і повернення звідти до України.
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Оставить комментарий
Введите код: