+38 (061) 228-11-66
+38 (067) 631-80-42
+38 (050) 852-80-91
Рус Укр

Туреччина Що нового чекає на туристів в аеропорту Анталії після знятта обмеження ?

Туреччина Що нового чекає на туристів в аеропорту Анталії після знятта обмеження ?
1

Туреччина Що нового чекає на туристів в аеропорту Анталії після знятта обмеження ?Туреччина Що нового чекає на туристів в аеропорту Анталії після знятта обмеження ?Туреччина Що нового чекає на туристів в аеропорту Анталії після знятта обмеження ?

Туреччина
Що нового чекає на туристів в аеропорту Анталії після знятта обмеження ?
Отже згідно інформації опублікованої на офіційному сайті аеропорту,✈️ на туристів чекають, напевно вже звичні за цей карантинний період, санітарні правила знаходження в аеропорту.
Загалом, всі заходи безпеки можна звести до трьох напрямків:
• було складено карту руху🔀 пасажирів та персоналу всередині аеропорту та налаштований потік🚶‍♂️, який би дозволив кожному дотримуватися безпечної фізичної відстані один між одним на кожному кроці шляху (нові розмітки на підлозі та вивіски про додержання соціальної дистанції);
• збільшено частоту робіт з дезінфекції та гігієни (рентгенівські апарати та піддони дезінфікують частіше);
• мінімізування контакту між пасажирами та персоналом аеропорту (захисні бар’єри на стійках реєстрації)
😷Щодо носіння масок то тут без змін, щоб захистити себе та інших людей, пасажири зобов’язані носити маску під час знаходження в аеропорту. Пасажирів без маски не пускатимуть до терміналу і вони не зможуть сісти на літак. За недотримання цього правила, пасажиру можуть навіть виписати штраф, так що краще вдягайте маски.
‼️Найкращою новиною для всіх є те, що в аеропорту НЕ БУДЕ обов’язкового тестування на наявність COVID-19. Наразі цю процедуру скоротили до вимірювання температури тіла, перевірятимуть тепловими камерами при вході в термінал. Будь-хто з температурою тіла вище 37,5 градусів буде направлений до органів охорони здоров’я. 
Невеликі зміни відбулися і в процедурі посадки на борт. Тепер посадка буде розпочинатися з задньої частини літака і до сидінь переднього ряду. Отже доведеться дочекатися своєї черги.
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Оставить комментарий
Введите код: