+38 (061) 228-11-66
+38 (067) 631-80-42
+38 (050) 852-80-91
Рус Укр

РОМАНТИЧНІ ІСТОРІЇ У ЛЬВОВІ

РОМАНТИЧНІ ІСТОРІЇ У ЛЬВОВІ

РОМАНТИЧНІ ІСТОРІЇ У ЛЬВОВІРОМАНТИЧНІ ІСТОРІЇ У ЛЬВОВІРОМАНТИЧНІ ІСТОРІЇ У ЛЬВОВІ

Проживання в готелі категорії 3***. Екскурсійні програми: "Аристократичний Львів", "Вулицями старого міста", "Секрети львівської кави", - у вартості туру! Можливість відвідати: Олеський, Золочівський та Підгорецький замок, середньовічну Жовкву та Крехівський монастир, факультативні екскурсії "Містичний Львів" та "Підземелля Львова"...
Даты тура:  10.10.20, 30.10.20, 13.11.20, 25.12.2020
Базова вартість 2 990 UAH
Без попередньої покупки факультативних екскурсій
Доплата за одномісне розміщення - 900 грн
Знижка для дітей до 14 років - 250 грн
 
Програма тура: 
1 день
Вулицями старого міста
07:00 Збір та виїзд групи автобусом з Києва від ст. м. «Житомирська». 
14:00 Прибуття групи у Львів.
Запрошуємо Вас на автобусну екскурсію по Львову «Аристократичний Львів» (відвідування церкви св.Юра, Високого замку, Храму Ольги та Єлизавети). Львів -древній і сучасний, дуже вишуканий, а головне: самий європейський з усіх українських міст.
Вільний час.
Пішохідна екскурсія «Вулицями старого міста» (прогулянка по середньовічній центральній частині міста залишить незабутнє враження): площа Ринок, Успенська церква, Домініканський костел, Кафедральний собор, музей «Арсенал», аптека - музей, Вірменська церква, ринок народних промислів; і над усім містом витає дивний аромат кави. 
Запрошуємо на вечірню театралізовану екскурсію - «Містичний Львів». Ця екскурсія створена за літописами Львова, причому з них обрані випадки, які зафіксовані в "Актах міських", але які не піддаються логічному поясненню. Починається в сутінках, а далі по ходу екскурсії - з факелами і в супроводі записів середньовічної музики. Екскурсовод одягнений в середньовічний костюм.(Факультативно: вартість 250 грн/особа).
Переїзд в готель. Поселення.
Ночівля.
2 день
Золота підкова Львівщини
Сніданок. Вільний день у Львові! 
Запрошуємо на факультативні екскурсії на вибір:
1) «Золота підкова Львівщини» - (вартість 550 грн/особа), відвідування Олеського, Підгорецького, Золочівського замків. 
 Олеський замок -видатна пам'ятка архітектури, замок з шестисотрічною історією і прекрасним парком. Далі ми відвідаємо чудовий зразок палацово-паркової архітектури -Підгорецький замок -пам'ятка Пізнього Ренесансу XVIIст., І вкінці подорожі-огляд Золочівського замку-цитаделі, де Ви зможете відвідати Китайський Палац і помилуватися неординарною експозицією східної культури, загадати бажання, яке обов'язково збудеться.
2) «Середньовічна Жовква і Крехівський монастир» (вартість 450 грн/особа). Жовква- "ідеальне" місто часів Ренесансу, яке за кількістю архітектурних пам'яток займає 2-е місце після Львова.  У Жовкві приваблює середньовічний замок Жовкевських (1594р.), який був резиденцією польського короля Яна III Собеського, кафедральний костел св. Лаврентія (1606р.). З падаючою дзвіницею та некрополем родин Собеських та Жовкевських. Також оглянемо Василіанський монастир із Храмом серця Христового (1612р.), І мощами святого Партенія, комплекс домініканського монастиря з ранньобароковим костелом (1655р.). Жовква також славиться синагогою (1692р.) Краківською та Глинянською брамами, міськими мурами та вежами.
Крехівський монастир - неймовірно мальовниче і гармонійне місце, в ньому розташована церква св. Миколая (XVII-XVIII ст.). Це відомий в Україні релігійний центр з двома чудодійними іконами. Біля монастиря знаходиться джерело з цілющою водою, печерна церква а також келії св. Іоіла.
3 день
Львівська кава та містичні підземелля
Виселення з готелю. Сніданок.
Запрошуємо на тематичну екскурсію: «Секрет львівської кави». Запахом чорної кави просякнуті вулиці Львова. Ми послідуємо за її ароматом і відвідаємо найцікавіші кав’ярні  міста, почуємо неймовірні історії про кавові традиції та легендарні львівські кав'ярні, а також відпочинемо за філіжанкою запашної кави… 
Вільний час.
Запрошуємо на факультативну екскурсію підземеллями Львова (вартість 250 грн/особа).
Спустившись в підземелля Домініканського монастиря, зможемо дізнатися – де в ХІІІ столітті знаходився палац князя Лева, чому багата і красива Гальшка Острозька переховувалася у львівських монахів, як виглядали покарання в середньовічній Європі. Проходячи довгими коридорами, будемо заглядати до маленьких келій: в одній із них зображено монаха, в іншій відьму…Також ми побуваємо у підземеллях церкви Преображення Господнього. Тут знаходяться найбільші за розмірами підземні зали із нині доступних підземель у Львові. На місці нинішньої церкви Преображення Господнього колись був костел ордену тринітаріїв, який займався викупом християн із неволі в ісламських країнах. За часів тринітаріїв тут відбувались поховання, які однак до сьогодні не збереглися. Зате можна побачити частини муру, на яких, згідно з легендою, лишили сліди своїх кігтів дикі звірі. Підземелля костелу монахів єзуїтів… Чому цей католицький орден був такий багатий? Яка мета їхньої діяльності? Що знаходилося на місці їхнього костелу до його побудови?.. 
Вільний час на обід
15:00 Відправлення групи зі Львова.
22:00-22:30 Орієнтовне прибуття в Київ.
 
Входить у вартість:
Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
Харчування – сніданки;
Супровід керівником групи;
Оглядова та тематичні екскурсії по Львову;
Страхування на період туру.
 
Не входить у вартість:
Факультативні екскурсії;
Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
Додаткове харчування;
Проїзд громадським транспортом;
Особисті витрати.

 

Описание туров и цены подробнее смотрите на странице ПОИСКА ТУРА или свяжитесь с менеджером.

 

Ответственный менеджер: Дарья Сохацкая

DashaSohatskaya
disc-zp@ukr.net
+38 (061) 228-11-66, +38 (067) 631-80-42

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Оставить комментарий
Введите код:

РОМАНТИЧНІ ІСТОРІЇ У ЛЬВОВІ

* - поля, обязательные для заполнения

Заказ из этой формы носит чисто консультативный характер.
Вам не обязательно покупать тур, но при этом Вы получите квалифицированную консультацию от менеджера нашего агентства