+38 (061) 228-11-66
+38 (067) 631-80-42
+38 (050) 852-80-91
Рус Укр

Новогодние туры в Грузию

Назад в категорию Грузия

Новорічний Тур в Грузію
Подорож до Грузії – це можливість ближче познайомитися з гостинністю, добродушністю та традиціями місцевих жителів. Грузія це країна, що захоплює краєвидами та закохує  в себе з першого погляду. Відвідавши Грузію, ви побачите старовинні міста та фортеці, церкви та монастирі, що зберегли дух предків. Ваша подорож буде насичена ароматом вина та смаком грузинської кухні . Якщо ви ще не знайшли свою країну, якій можна зізнатися в коханні тоді Грузія обов'язково стане претендентом на ваше серце!
В подорожі у вас буде можливість побачити неймовірний Тбілісі - піднятися на фунікулері до фортеці Нарікала, відвідати  серце і першу столицю Грузії – Мцхету та  познайомитись найвідомішими храмами і собором Свєтіцховелі, монастирем Джварі; відвідати сучасний архітектурний шедевр - Міст Миру та парк Ріке, місто кохання- Сігнагі та жіночий монастир Бодбе з неймовірними панорамами Алазанської долини, ну і звичайно продегустувати знамениті грузинські вина. Ми побачимо основні визначні пам'ятки Військово-грузинської дороги, прорубаної у гірській породі. По дорозі відвідаємо гірське Жинвальське водосховище з бірюзовою водою та фортецю Ананурі, і звісно ж, Гудаурі — найбільший гірськолижний курорт Грузії, та храм Святої Трійці Гергеті, розташований біля підніжжя гори Казбек на висоті 2170 м над р.м.
А проживати ми будемо у центрі Старого міста, в готелі "MariaLuis" з вікон якого відкриваються неймовірна панорама на головний собор міста - Цмінда Самеба та знаходиться в пішій доступності від визначних місць столиці - парку Ріке, мост Миру, сірчаних бань.
от 14460 грн